קורס אווטר ®Avatar

אווטר® אימון התודעה שיכול לשנות את חייכם

"אווטר מלמד איך להשתמש בכלי ניווט שנבחנו היטב, ושאתם מוזמנים להתשמש בהם בהרמוניה עם היושרה שלכם, כדי לצלוח בבטחה מעל למערבולת ההכרה החושבת, אל עבר ממלכת הנשמה" הארי פאלמר, מחבר חומר האווטר

עבודה אישית, לעיתים בליווי מאסטר
עבודה אישית, בליווי מאסטר

קורס האווטר® מועבר בשלושה חלקים

חלק ראשון:

בסדנת ההתחדשות™, במשך יומיים, תחקרו את מערכת היחסים בן אמונותיכם לבין המציאות שאתם חווים בחייכם. תגלו את כוחה של תשומת הלב שלכם ואת היכולת שלה ליצור שקט, מיקוד, ותחושת סיפוק. תתחילו לחשוף את עוצמתו של הרצון ותכירו בו ככלי המאפשר לכם לנתב את חייכם ולטפל בכל דבר מתוך תחושת בטחון.

חלק שני:

תרגילים חווייתיים הפותחים ערוץ של תפישה חושית שמעבר לתפקוד הרגיל של ההכרה החושבת. תלמדו כמה קל להרגיש בצורה בלתי אמצעית, ללא שיפוט, מחשבה או פירוש. זוהי יכולת בעלת עוצמה, המשקיטה את ההכרה. השקט הפנימי יהפוך להיות הבסיס לחייכם. כמו כן, תחזירו לעצמכם את היכולת ליצור את המציאות שאתם מעדיפים, תוך שאתם מסלקים מעל הדרך גישות מגבילות ומחבלות. את מקום הלחץ תתפוס מודעות רגועה. שמחה וצחוק יתחילו להופיע ככל שתיווכחו שחייכם נתונים באופן מוחלט בידכם.

חלק שלישי:

היכולת להעניק לילדים כלים להיות מקור, אבא מעביר אווטר לביתו
היכולת להעניק לילדים כלים להיות מקור. ברק, אבא של שי הדריך אותה בקורס בינלאומי

בתחילת החלק השלישי תתוודעו לטכניקה פשוטה להפליא, ויחד עם זאת עוצמתי מאוד, של תהליך ביטול יצירה- הדרך לטיפול באמונות ששוב אינן משרתות אתכם. טכניקה זו מורכבת מכל הכלים שנלמדו קודם לכן ומאפשרת לכם למוסס מגבלות אישיות, בעיות מהעבר ודפוסים החוזרים על עצמם בחייכם.

תרכשו בטחון מלא בשימוש במיומנות חדשה זו תוך כדי ביצוע תהליכי ה ®Avatar. כל תהליך מתייחס לחוויה, אמונה או גישה המפריעות לכם ליהנות מהחיים. תוכלו להשתמש בקלות התהליכים על מנת לשפר את הבריאות, הביטחון העצמי, מערכות היחסים והקריירה שלכם, או לטפל בקשיים הנוגעים להרגלים כפייתיים, כאבים ותקשורת בין אישית.

שלושת החלקים כשלמות

כל אחד משלושת החלקים מבוסס על מיומנויות שכבר נרכשו, בנוסף לתובנות הייחודיות שלכם. ככל שתתקדמו בקורס, תרגישו עד כמה תרצו להרחיק לכת בתהליך השינוי של הגדרתכם העצמית.

קורס ה Avatar המונחה על ידי מאסטרים בעלי רישיון, הוא תהליך של הטמעה אישי המאפשר לכם לראות את עצמכם ואת עולמכם מנקודת מבט של נוכחות שקטה ועוצמה רגועה. מנקודת מבט זו כל דבר הוא אפשרי. כל דבר ניתן להגשמה.

"כל רגע שבו אתם מאושרים הוא מתנה לשאר העולם" – הארי פלמר

להרשמה וקבלת פרטים שלחו מייל agnes@insight-out.nl או מלאו פרטיכם:

דואר אלקטרוני *
שם *
נייד *
הערות

עוד על הקורס בעמוד הבית

קורס Avatar הקרוב עדויות ותוצאות ממסלול להתפתחות מואצת הרשמה לאווטר טיימס בחינם הרשמה לקבלת מתנות ולניוזלטר

אווטר®, אהבה לאנושות הנהדרת® הינם סימנים רשומים של חברת סטארס אדג' הבינלאומית בע"מ. התחדשות EPCSM SMהם סימני שרות של סטארס אדג' בע"מ. כל הזכויות שמורות.
All content copyright 2009, Star's Edge, Inc.  EPCSM is a service mark of Star's Edge, Inc. Avatar®, ReSurfacing®, Thoughtstorm®, Love Precious Humanity®, Enlightened Planetary Civilization® and Star's Edge International® are registered trademarks of Star's Edge, Inc. All rights reserved.

One comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *