המלצות ועדויות

כל כך דומים אנחנו, כלים לחקר התודעה שיוצרים גם קירבה אחרת לעצמך ולזולת
כל כך דומים אנחנו, כלים לחקר התודעה שיוצרים גם קירבה אחרת לעצמך ולזולת

עדויות מסדנת התחדשות®- חלקו הראשון של קורס האווטר

"סדנת התחדשות בשבילי…

ביומיים האינטנסיביים הללו בדקתי עם עצמי נקודות משמעותיות וצמתים מרכזיים בחיי ובקבלת ההחלטות שלי.

קשה להעלות בכתב תחושות ותובנות ובכל זאת הייתי מתארת זאת כהזדככות, בדיקה כנה עם עצמי מה קורה איתי? האם לשביעות רצוני? היכן אני ממקדת את תשומת הלב שלי (ואני מדגישה שלי)?! כיצד אני משנה את יחסי לדברים מסוימים?

בחוויה שעברתי ביומיים אלה חשבתי הרבה ועודני חושבת ,אולם חשיבה זו באה ממקום בטוח יותר,בוגר יותר ושואף להטיב עם עצמי ומשפחתי.

נקודה נוספת הראויה לציון היא השליטה הפנימית, הכל יותר רגוע, יותר ממוקד, פחות מסובך.

ובנימה אישית ..עם המנחה היה לי עונג לעבוד, מכילה, נותנת מקום ומביאה למקומות החבויים  בנו בחן, במקצועיות ועם הרבה אהבה.

בברכה, ר.כ, אבן יהודה"

כותבת ג. כ מחיפה:
"באנו חושך לגרש, בידנו אור ואש, כל אחד הוא אור קטן"…
זו היתה ההודעה שלה בפייסבוק.
חופשת חנוכה..תזמון מקרי…אבל מאד מכוון ומחובר.
רציתי לתת לעצמי רגע לנשמה, פינוק מיוחד ..אחר.
אווטר, היתה האופציה על הפרק.

ניסיתי לקבל הסברים לקראת מה אני עומדת ללכת, לא ממש הבנתי…הסקרנות – ניצחה! הלכתי.

בתהליך מיוחד, קרוב וחזק הרגשתי כיצד "החושך" מתבהר לו, תובנות משמעותיות נופלות זו אחר זו…הכרות מודעת עם תהליכי ודפוסי חשיבה, רכישת כלים לתפקוד יומיומי, העצמה רגשית וחיבור ליכולות שבי, "הכרות" מופלאה עם תשומת הלב שלי ויכולותיה המדהימות, חיבור לאמונותי, להיות חזקה יותר "מהפחד", המניע לבחירות בחיי, דרכים חדשות לבחון את נקודות המבט שלי…
שישי שבת מרתקים…כל מילה תפגום בהנאה ובחוויה…" ג.כ.

כותבת א. ד. מצורן:
"בעזרת הסדנה הייתה לי אפשרות לראות מנקודת מבט אחרת את החיים שלי ואיך אני מנהלת אותם, וכאשר הגעתי לנקודות האלו שמתי לב שאני לא מקדישה את רב הזמן לדברים החשובים לי באמת.
אחרי הסדנה אני באמת יותר ממוקדת במה שאני עושה ובמטרות שלי וזה מוביל אותי אליהן מהר יותר, כי הדרך ברורה יותר"." …."עכשיו מגיעים אלי לקוחות וחנויות גם בלי שאני אעשה כל מאמץ מיוחד ומבקשים את העיצובים שלי, אני בשפע של עבודה" א. ד.

עוד על התחדשות

עדויות מקורס האווטר

קורס האווטר
כותבת ר.ר. מהשרון:
"יצאתי מתחושת המסכנות והקורבנות"

ר, בת 65 שחזרה לאחרונה מקורס אווטר בהולנד, מספרת שהתרגילים "נכנסים לרובד מאוד עמוק, שאנחנו לא מודעים לו אבל הוא מנהל לנו את החיים. התרגילים בתחילה מאוד פשוטים וקשה להבין על מה הם עובדים", היא אומרת, "אבל בהמשך אתה מרגיש שזה ממקד אותך ונותן לך שקט ותשומת לב. אני מרגישה היום יותר חופשייה ומשוחררת. הכול הרבה יותר יפה ונעים, וקל לי יותר להתמודד עם הבעיות הרפואיות של הגיל. יצאתי מתחושת המסכנות והקורבנות, מהתחושה שפספסתי דברים בחיים ושהכול אבוד. היום אני מקבלת דברים אחרת לגמרי".

כותב יוריט מהולנד
"מאז שעשיתי את קורס האווטר לפני שנתיים, חלו כמה שינויים בחיי. כמובן שהיו שינויים, החיים משתנים כל הזמן. אבל ההבדל בשבילי הוא הדרך בה השינויים מגיעים. אני מבין יותר ויותר כי אני יכול לעשות שינוי, לא רק בחיי, כי גם בחייהם של אחרים.

קל לומר מילים אלו, אבל הן הופכות הגיוניות יותר ויותר. הנכונות שלי להכיר במה שאני יכול לשפר בעצמי, כמו גם הנכונות של להכיר בטוב שכבר קיים, היא המפתח להיות בשליטה על הדרך בה חיי מתנהלים.

כעת אני חי את חיי מאהבה שוב, במקום לחיות מתוך פחד והימנעות מהחלטות משמעותיות רק משום שפחדתי מהשינוי שיגיע בעקבותיהן, בו אינני שולט.

מלבד כל זאת, זה מרגיש נהדר לראות כל כך הרבה אנשים בעולם כולו, המרגישים בצורך זהה לחיות את חייהם מנקודת מבט שונה, מנקודת המבט של ליבם. זה כה מדהים לחלוק זאת כל יום, זה באמת ממכר בצורה טובה.

תודה לך על כי חלקתי זאת איתך"
יוריט קנושטר, הולנד

אנא עברו לקישור עדויות ותוצאות מקורס אווטר,

אפשר לבחור בתרגום לעברית באתר עצמו, קחו בחשבון שזהו תרגום אוטומטי של גוגל, כך שמעט יצירתיות תעזור.

אווטר (אווטאר) מועבר בחניכה והדרכה אישית מהמאסטר לתלמיד.

לפרטים על השתתפות בסדנת התחדשות ובקורס האווטר צרו עם אחנס agnes@insight-out.nl

לחיות מתוך בחירה סדנת התחדשות עדויות ותוצאות ממסלול להתפתחות מואצת הרשמה לאווטר טיימס בחינם הרשמה לקבלת מתנות ולניוזלטר

אווטר®, אהבה לאנושות הנהדרת® הינם סימנים רשומים של חברת סטארס אדג' הבינלאומית בע"מ. התחדשות EPCSM SMהם סימני שרות של סטארס אדג' בע"מ. כל הזכויות שמורות.
All content copyright 2009, Star's Edge, Inc.  EPCSM is a service mark of Star's Edge, Inc. Avatar®, ReSurfacing®, Thoughtstorm®, Love Precious Humanity®, Enlightened Planetary Civilization® and Star's Edge International® are registered trademarks of Star's Edge, Inc. All rights reserved